Other - Katerina

Katerina Graham // Photo from Twitter 2

1. února 2011 v 20:20 | Mishell
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Katerina Graham // Photo from Twitter

1. února 2011 v 20:17 | Mishell
imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

Photo for twiter

20. ledna 2011 v 19:46 | Mishell
To je vtipný a Katerina dodala:  Jeremy Gilbert má rád kávu.
..

Katerina Graham // Interwiew

1. ledna 2011 v 18:28 | Mishell
Katerina Graham je v součastnosti velice známá díky postavě čarodějky Bonnie v seriálu Vampire Diaries.. Předtím hrála na příklad ve filmech Znovu 17, nebo Past na rodiče, a je také zpěvačkou (nedávno cestovala s Black Eyed Peas.)

Představovala jste si někdy že vám slávu přinese právě role čarodějky ?
Nikdy! Miluju ale nadpřirozené věci taky myslím že je lidi sledují např. vírou v Boha.  Já vždycky obdivovala tyto herce. Tato postava mi určitě pomohla stát se lepší herečkou. Bonnie je naprosto jiný charakter narozdíl ode mě, ale hraju jí moc ráda.

Jaké máte ráda čaroděje?
Strašně ráda mám čaroděje z "Čaroděj ze země OZ" Když jsem byla mladší tak to byla třeba Sabrina nebo Willow z Buffy.. hlavně proto že byli normální. Potom mám ráda Bonnie, ona působí naprosto normálně.

Jaké jsou Vaše plány na novoroční party?
Chci se jen dostat ven a užívat si. Chci být na nový rok se svými přátely. Chci s každým tancovat :D Chci si užívat úplně s každým. Už mám pár možných šatů ale ještě si nejsem naprosto jistá.

Budete na novoroční party i zpívat ?
Asi něco zazpívám pravděpodobně Sassy anebo něco nového z mého CD. A nebo něco exklusivního a všechny tím překvapím.

Jak to všechno zvládáte? TV/muziku/filmy?
Zpívání a hraní.. tohle je všechno co dělám. Nevidím se sice s přátely tak často jak bych chtěla ale dělám to co miluju a jsem šťastná.

Máte nějaé předsevzetí na rok 2011?
Chci být zdravá.. Když žiju v neustálém spěchu - třeba i jím za běhu. Chtěla bych si udělat nějaký pravidelný režim a jíst zdravěji. je to zvláště důležité při mém životním stylu.

Co bude dalším krokem ve vašem životě?
Film ve kterém hraju s názvem The Roomate (Spolubydlící) se v únoru dostane do kin. Potom mám další film Honey 2 (Miláček2) který taky brzo uvidíte. Také je tu samozřejjmně TVD a moje nové CD. Taky doufám že budu moci více cestovat a setkávat se s fanoušky. Strašně ráda bych udělala nějaké vystoupení i pro ty, kterým ještě nebylo 21 a nepustí je do kubu. Snažím se proto rychle dostat do Connecticatu kde bych mohla jedno takové vystoupení udělat.

Řekněte nám něco co o vás nikdo neví
Miluju vaření.. jsem vlastně takový polo-šéfkuchař. Zapsala jsem se i do kuchařské školy ale nedokončila jsem jí kvůli natáčecímu plánu. Miluju středomořskou a španělskou kuchyni.  A vím jak udělat znamenitý steak. Strašně jsem se začala zajímat o vaření když jsem natáčela Znovu 17 a na place bylo dokonalé stravování. Začala jsem s nimi mluvit a na všechno jsem se ptala.
 
 

Reklama
Budu ráda když se vrátíš =)