News - Ian

Ian Somerhalder // Best actor in TV Drama (Vote)

11. června 2011 v 17:44 | Mishell
Na TV Fanatic.com je soutěž o nejlepšího herce v katergorii TV drama... už běží durhé kolo a Ian za jeho roli Damona v upířích děnících tam nesměl samozřejmně chybět :)
Hlasovat pro Iana můžete ZDE!!!

The World's Hottest Men

30. května 2011 v 20:14 | Mishell

Na jedné Americké stránce se objevil žebříček 100 Nejžhavéjších mužů světa, kterých vybrali čtenáři. Řeknu vám, že mne překvapilo Ianovo místo a celkově žebříček.Aby ste mneli přehled, dám vám sem i TOP 10, ale nemám stejný názor.
1. Darren Criss
2. Adam Lambert
3. Chris Colfer
4. Neil Patrick Harris
5. John Barrowman
6. Luke MacFarlane
7. Jonathan Groff
8. Jensen Ackles
9. Anderson Cooper
10. Ricky Martin
24. Ian Somerhalder
95. Paul Wesley

Ian Somerhalder // About Vampire Diaries Death and Dawn Oliveri

8. února 2011 v 21:12 | Mishell
 TV Line dohonilo Iana ve snaze zjistit, co se momentálně děje se stále víc emocionálnějším upírem .

Ian Somerhalder // Interwiew for Cosmopolitan

20. ledna 2011 v 20:20 | Mishell
 Nedávno se objevil scan Iana z časopisu Cosmopolitan a už se objevilo i to krátké Interwiew :)
 click na c.č.

Ian Somerhalder // Cosmopolitan // February 2011

20. ledna 2011 v 20:02 | Mishell
 Ian se objeví v novém čísle časopisu Cosmopolitan

..

Ian Somerhalder // In Jimmy Fallon Show Again

14. ledna 2011 v 18:30 | Mishell
Ian bude opět hostem v show Jimmyho Fallona... tato akce se uskuteční ve středu 19.1.2011 a Ian bude vystupovat jako druhý host po herečce Betty White a před hudebním hostem Airel pink´s Haunted Graffiti

Ian Somerhalder vs. Hugh Laurie // Anketa

11. ledna 2011 v 14:27 | Mishell
Celebufight udělali anketu. Pokud máte rádi Iana..dejte mu hlas. Já mu dala ale stejně prohrává. 
Zaslouží si vyhrát! ♥ Chceš mu dát hlas? Klikni na první slovo a pak na červenou hvězdu.

Ian Somerhalder talks about his Wishes for Year 2011

5. ledna 2011 v 19:40 | Mishell
Bývala hvězda seriálu ZtraceniIan Somerhalder, kterého známe především jako upíra Damona Salvatora ve Vampire Diaries, odhalil některá ze svých přání pro rok 2011. V roce 2010 tvrdě pracoval, a tentokrát by chtěl více relaxovat a mít nějaký čas na pohodu.

Zkrátka dělat věci, které má nejraději: "Chci hrát víc fotbal, jízdu na koni a dát pusu několika dívkám, ale jenom těm, které nekouří," varoval.

Bella Thorne chce Iana v své show

29. prosince 2010 v 10:38 | Mishell


13ti letá herečka Bella Thorne se vyjádřila, že by ráda měla ve své show Shake It up našeho oblíbené herce - Iana Somerhaldera. Tvrdí, že by byla velmi nadšená a že je jeho fanynka. Ani se jí nedivím :)Ian Somerhalder // Guest to the Bloodynight Con

27. prosince 2010 v 18:29 | Mishell
...
KLZ Events oznámily, že prvním potvrzeným hostem na akci s názvem Bloody Night Con je Ian Somerhalder, jeden z nejvíce sexy upírů v televizním světě... Ian se taky mezi diváky stal nejočekávanějším hostem této show. Tato show spočívá v tom aby si jí Ian užil a připojil se ke svým fanouškům v mnoha zajímavých akcích.

Akce se bude konat od 11. do 12. února 2011 ve Španělsku v barceloně. KLZ events chce dosáhnout toho, aby fanoušci mohli obdivovat své idoly a vidět je na živo.. lístky budou v prodeji už od 2. ledna 2011. Pro více informací můžete navštívit oficiální stránkuTwitter nebo Facebook tohoto podniku..

Ian Somerhalder Spends Birthday: 'Naked with a Beautiful Girl'

15. prosince 2010 v 13:47 | Mishell

..

Jak Ian Somerhalder strávil své narozeniny? "Po celý den jsem byl nahý s krásnou dívkou," říká hvězda The Vampire Diaries, Ian Somerhalder, který měl narozeniny před týdnem 8. prosince. Je doufám jasné, že natáčel...

"Měl jsem sprchovou scénu, která vedla do další scény, kde jsem byl polonahý a mokrý."

Nechtěl však říci, zda jeho charakter, padouch upír Damon, nakonec skóroval sElenou, která se rozhodně kvalifikuje jako krásná dívka. "Damon má za sebou dlouhou cestu," říká o dobývání Eleny. "Pokusil se zabít jejího bratra."

Tak kdo byl ve sprše na narozeniny? "Nebyl to Stefan," řekl o postavě svého kolegy Paula Wesleyho. "Slibuji."

Přestože provedení zapařené sprchové scény může být dostačující vánoční darek pro většinu mužů, Somerhalder se dotazuje na další. Zahájil IS Foundation, neziskový, který "je zaměřen na biologickou rozmanitost, udržitelné hospodářství a zelený průmysl," říká herec. Pro více informací o organizaci - a napomoci tomu, aby se Somerhalderovo přání splňilo! - Fanoušci mohou navštívit jeho webovou stránku na adrese isfoundation.com.

Ian Somerhalder The Hottest Men of 2010

11. prosince 2010 v 22:15 | Mishell
Časopis Cosmopolitan dal do popředí Ianovu krásu.Sestavil seznam 20 nejsexi mužú a co by to bylo za rebríček,kdyby tam Ian nebyl.Náš upír je prostě sexi a ostatní si na to musí zvykat.
 
 

Reklama
Budu ráda když se vrátíš =)