Diary

Diary - 1.7

30. června 2011 v 16:07 | Michelle
Ano, dneškem mi začaly prázniny a dostali jsme vysvědšení a tady je:
Český jazyk a literatura: Výborný (1)
Anglický jazyk: Výborný (1)
Matematika a její aplikace: Chvalitebný (2)
Počítače: Výborný (1)
Dějepis: Chvalitebný (2)
Výchova k občanství: Výborný (1)
Fyzika: Chvalitebný (2)
Přírodopis: Chvalitebný (2)
Zeměpis: Chvalitebný (2)
Hudební výchova: Výborný (1)
Výtvarná výchova: Výborný (1)
Výchova ke zdraví: Výborný (1)
Tělesná výchova: Výborný (1)
Člověk a svět práce: Výborný (1)
Člověk a kultura: Výborný (1)
Německý jazyk: Výborný (1)

Diary - 1.6

28. června 2011 v 20:29 | Michelle
Ahoj, opět je tu nový deníček ale tentokrát je dost důležitý. V pátek (1.7.) jedu do Chorvatska k moři. Z toho vyplívá že tu nebudu. Nebudu tu do Úterý (12.7.) a tak buď tu nic nebude a nebo se mi tu o blog někdo z Affs nebo důvěryhodných lidí, kterým se dá věřit. Takže pokuď by to někdo udělal, napište do komentářů. Nebo bych mohla něco přednastavit ale co. Novinky nejsou takže jedině videa nebo povídky a nebo animace. Kdyby se někdo do zítřka nenašel přednastavím na každý den alspoň jeden článek ale nic neslibuji. Tak ahoj a pište.
Ps. Už jsem přednastavila články, na každý den jeden ale jsou to jenom spíš videa, snad nevadí

Diary - 1.5

25. června 2011 v 15:21 | Michelle
Ahoj, tak už jsem zpátky. Bylo to tam moc hezký. A byla sranda. Kdyby to šlo vrátit, chci tam zpátky. Líbilo se mi tam moc, byla i diskotéka a i bouřky =D Prostě dokonalost. No a nejsou žádné novinky, takže nevím co dát na blog. Proto píšu tento článek abyste věděli že tu jsem. Jinak jsem si založila GuestBook ale adresu na něj vám sem dám až mi Lexie na něj udělá Lay, protože je to tam neprosto hrozný. Potom mi tam můžete psát dotazy nebo co budete chtít. Tak zatím ahoj, Michelle. A jinak obrázek je z Laye Lexie.

Diary - 1.4

22. června 2011 v 7:30 | Michelle
Za prvé vám chci oznámit že si měním přezdívku z Mishell na Michelle. Je to sice skoro to samé ale toto se mi zdá lepší a tak vás prosím o přepsání. A další věc je, že tu nebudu ode dneška do pátku. Takže mám hiatus od 22.6. - 24.6. z důvodu že jsem ze třídou na třídním vítetě stanovat v Oseku. Nemažte si mě prosím z Affs. Hned jak přijedu, blog bude ta první věc kam půjdu. Doufám že to tady vydržíte i beze mě. Články přednastavovat nebudu, protože ani nevím co bych přednastavila. No tak já jdu. Musím si ještě sbalit a ve dvě nám jede vlak. Ahoj lidi =)

Diary - 1.3

19. června 2011 v 18:43 | Mishell
Milý deníčku =D dneska jsem byla v Praze. Na výstavě pravěkých zvířat či co to bylo =D a v zrcadlovém bludišti. Téda to byla pecka. =D Potom jsme šli do Stromovky se projít a vyfotit a pak jsme se ještě prošli po Praze a hurá do auta =D Jeli jsme ještě do Mekáče se posilnit =D A pak jsme zase jeli dál =D No teď jsem upravovala Diary, teda spíš k nim ty obrázky jako to má třeba Vivi. Je to takové hezčí a líbí se mi to. No a dlouho jsem o tom přemýšlela ale asi si změním přezdívku s Mishell na Michelle. No nevím co je podle vás hezčí? Je to na vás, v celém článku je i anketa, ať mám přehled. Já dám hlas spíš asi Michelle a vy? Páčko lidi =D

Diary - 1.2

13. června 2011 v 19:36 | Mishell
Zdravím všechny svého návštěvníky blogu,
dnešek je pro mě příšerný protože jsem se dozvěděla od mamky že ve středu babičce umřel pejsek. Byli mu jenom čtyři roky ale doufám že si ty tři roky u nás užil a že žil spokojený a klidný život. Že jsme pro něj udělali maximum co bylo v našich silách. Pohřbili ho na chatě, na místě kde mu bude dopřán klid a odpočinek, který bude potřebovat. Tímto článkem ale nechci abyste mě litovali nebo psali "Je mi to líto" jenom chci uctít jeho památku a prokázal že mi na něm záleželo a že pro mě znamenal moc. Budu na něj vzpomínat a mám ho moc ráda.

Diary - 1.1

16. května 2011 v 19:36 | Mishell
Takže o výkend jsem se snažila, napsat a vymyslet něco co by vás tu bavilo ale jak je vidět nepodařilo se mi to. Napsala jsem minipovídku, která se vám očividně nelíbila. Chápu, takže minipovídky psát nebudu. A potom napíšu konec povídky a jen jeden komentář, jak vidím, psát se nevyplatí arotože to skoro nikdo neocení. Alespoň už vím na čem jsem. Dále bych chtěla za tu dobu co nejsou žádné novinky o seriálu dělat animace ale jelikož blog.cz nejde, dneska se na to vykašlu a už nic nepřidám, mám po náladě ale vy váte. Jo a prosím hlastě se do soutěže už mi chybí jenom dva soutěžící. Ještě musím pochválit naše hokejisty že porazili Rusy (zase) a gratuluji k třetímu místu. Tak ahoj.

Diary - 1.0

1. května 2011 v 19:56 | Mishell
Dneska k ránu jsem toho udělala dost a jsem na to hrozně pyšná. S obrovskou sílou a energií jsem se pustila do Soundtracků. Minule jsem skončila u dílu 2x01 a tak od dílu 2x02 jsem pokračovala až do dílu 2x20 a mám to všechno. Mám to za sebou a od zítřka budu dělat animace, ať nejsem pozadu. No a teď konec debaty o blogu a jdu mluvit o tom co jsem dělala dneska. Po dodělání Soundtracků jsem se šla učit dvě látky z dějepisu, protože zítra píšeme test. Bože! =D Snad mi to dobře dopadne. Po obědě jsem šla na koupálko. Uvolnit se po těžkém učení =D Alespoň toto pro mě byla odpočinková činnost. Ale tento den jsem si užila =)

Diary 1.0

23. dubna 2011 v 14:40 | Mishell
Až do pondělí tu nebudu tak často protože je máme prázdniny a já jsem na chatě a chci být venku a ne u Notebooku nebo iPodu. Snad mě chápete a Affska (ty co zbyli =D) si mě nevymažou. Ale kdyby jo, což se může stát =D napiště mi to sem do komentářů, chci to vědět. Tak já letím ven =D Mějte se zlatííčka =D

Diary - 0.9

17. dubna 2011 v 19:38 | Mishell
Asi všichni víme, co se stalo blogu vd-online a teď i holky zjistili, kdo to udělal. Byla to VampirePetulQa, která je u mě jako Elite Affs! Nechápu to, jak to vůbec mohla udělat? Ona je něco stejného jako byla Dampiane ale akorát ještě horší. Ale stejně nechápu, co z toho ty lidi mají. Záviděla? Možná, ale i ona měla dobrý blog. Šlo o ty titulky? To je taky možná ale spíše ne. Šlo o to spřátelení? Určitě! Holky a VampirePetulQa byli dříve Affska a tím že si jí holky odstanili z Affs se možná že naštvala a udělala to. Takže: Já jí nevěřím, protože věřím holkám, mají dokonalé důkazy. Mažu si jí z Affs a zítra tu bude nový seznam Affs, musím si v tom udělat pořádek + bude nábor. =)

Rihanna - Unfaithful

Diary - 0.8

5. dubna 2011 v 16:37 | Mishell
Píšu po dlouhé době do deníčku a brzy se dozvíte důvod. Sleduju superstar. Asi nejsem jediná ale to je jedno =D. Prostě jsem si vybrala pár lidí, kteří dobře zpívají a těm že budu fandit. No a jsou to Noah Scott Ellenwood ♥, Jerguš Oravec ♥♥, Petr Ševčík (jenom trošku =D), Celeste Buckingham a Gabriela Gunčíková (zpívá fantasticky). Tito lidi jsou naprosto dokonalý a já jim fandím z celého srdce. Ale, pokud jste se včera koukali na superstar, tak vám dojde proč to vůbec píšu. Začali se vyhazovat slovenky a v duelu byli: Alex V. a Celeste B.. Bála jsem se ale zbytečně protože Cel postoupila. Měla jsem radost ale pořád není konec. Pak šli na jeviště češky a v guelu byli..no teď už nevím =D ale vypadla Aneta S. a to znamená že mi postoupila moje zlatá Gabriela. A teď to tisíckrát horší. Na jeviště přišli slováci a v guelu byli: Jerguš O. ♥ a Martin H. a bohužel mi Jerguš vypadl. Neuvěřitelně jsem se rozbrečela ale prostě se stalo. Znám ale důvod proč vypadl. Ne že by byl špatný, to rozhodně ne, byl dokonalý a pořád je. Ale je mu 21 a Martinovi asi 15? No to je celkem jedno ale ty mladší holky posílají hlasy spíše těm mladším (já teda ne =D poslala jsem hlas Jerovi =)) a proto soutěž musel opustit. Byla jsem naprosto na dně =D. A pak další rána =D. Na jeviště přišli češi a v duelu byli: Noah E. ♥ a Petr Š. a protože jsem fandila oběma, tak jsem nevěděla co teď. Bylo mi jasné že mi jeden odejde a bohužel to byl Noah. No a teď už fandím jenom Gab, Cel a Péťovi, ahoj.

Diary - 0.7

26. února 2011 v 19:09 | Mishell
Čauky, dneska jsem byla u rybníku. Nejdřív na procházce a pak jsem zavolala tátovi aby mi přivezl brusle na led a bruslila jsem. Po dvou hodinách jsem šla domů. Koukala jsem se na pár dílů Krok za krokem. No za necelý měsíc, jsem u poslední řady - u šesté. No nic =D. Pak jsem šla na blog.cz s tím že něco přidám a hned jsem si všimla, že rubriky a ankety, jsou zase podle doby založení a ne podle názvu. Nevím jestli to znamená, že se blog.cz chce zase změnit, nebo ne. Ale já už jsem si zvykla a chci aby blog už byl takový to. No dneska není co psát a proto své psaní do Diary ukončím =D Páčko =D.

Diary - 0.6

23. února 2011 v 14:18 | Mishell
Jako první co se dneska stalo, je to že jsem šla hned na blog. Jako první mě do očí praštila včerejší návštěvnost. Nemyslím si že jsem přidala hodně článků, a nebo tolik zajímavých. Ale i přes to, návštěvnost dělala 89 lidí, což je rekord vůbec v celé existenci tohoto blogu. No dále mám ještě v plánu sem dát pár videí. A pokud nebudou žádné novinky, což asi nebudou, tak by se tu objevila osmá kapitola povídky Hard Decision. Ale to se ještě uvidí. No a dále jsem si všimla dosti velké změny, co se týče blogu. Když kliknete na nový článek, tak to máte úplně jinak. Například rubriky, jsou podle názvů. Všechno je do modré barvy. A taky se již zveřejněné články řadí do složek podle roku. Dejme tomu že já mám složku 2010 a tam je v závorce 659 článků. To znamená kolik článků jsem za celou tu dobu roku 2010 zveřejnila. No a když pak na ten rok kliknete, tak až pak se vám rozbalí ty měsíce a zase závorky kolik článků jste zveřejnili za daný měsíc. A poslední věc je jsou komentáře. Určitě víte jak je taková liště s nejnovějšími komentáři. Tady je to už nepřekledné. Jen se sami podívejte.
Tak ahoj.


Diary 0.5

20. února 2011 v 18:57 | Mishell
Dnešní Diary, nebude moc zajímavé. Tak pokud nechcete, tek to nečtěte. Dneska byl dobrý den. Objevil se nový shoot Niny, který jsem tu už zvěřejnila. A jak já ho miluju. Je tolik dokonalý ♥ Dále jsem přidala pár Soundtracků, to mě tolik nebaví ale už to musím dodělat. Pak díky svému skvělému Affs B♥nnie, budu mít nový design, právě z toho nového shootu, taždě děkuji. No a zítra nám od devíti ráno do jedné nepůjde proud. Ve škole máme kvůli tomu ředitelský volno. Ale nepůjde mi net. Přednastavila jsem proto na dvanáctou hodinu sedmý díl povídky. Tak aby jste se nenudili. A od jedné už ni net půjde a už tu určitě budu. Tak to je vše. Snad se Vám bude povídka líbit. A ještě moc děkuji za včerejší návštěvnost, která byla 79. Tak Pá.

Diary 0.4

31. ledna 2011 v 18:18 | Mishell
Rozhodla jsem se Vám sepsat moje známky na vysvědčení abyste měli přehled o tom jak se učím a jak mi jde škola. A teď už ke známkám:

Český jazyk a literatura - Chvalitebný (2)
Anglický jazyk - Výborný (1)
Matematika a její aplikace - Chvalitebný (2)
Informační a komunikační technologie - Výborný (1)
Dějepis - Chvalitebný (2)
Výchova ke zdravý - Výborný (1)
Fyzika - Chvalitebný (2)
Přírodopis - Chvalitebný (2)
Zeměpis - Chvalitebný (2)
Hudební výchova - Výborný (1)
Výtvarná výchova - Výborný (1)
Výchova ke zdravý - Výborný (1)
Tělesná výchova - Výborný (1)
Člověk a svět práce - Výborný (1)
Člověk a kultura - Výborný (1)
Německý jazyk - Chvalitebný (2)

Diary 0.3

22. ledna 2011 v 21:10 | Mishell
Ahojky..opět originální pozdrav ale co se dá dělat. Tak zase vám napíšu něco k dnešku + něco k blogu a tak.
Ráno jsem se vzbudila v 9:30..osprchovala se a vyfénovala si vlasy. Pak se nasnídala a šla zapnout počítač. Najela jsem na blog a tak. Zapnula i Photofiltre Studio a začala dělat obrázky k soundtrackům. Udělala jsem osm. Pak jsem šla k babičce na oběd. Protože rodiče jeli z bratrem na fotbalový turnaj do Litvínova. U babičky mě přivítal její pejsek Tobby. Měl radost že mě vidí. K obědu byli špagety s boloňskou omáčkou a sýrem. Po obědě jsem si hrála se psem a šla jsem ho vyvenčit. Pak dávali " Shrek 2 " tak jsem se koukala. Pak jsem zase šla domů. Máma říkala že bráchův tým byl devátý ze čtrnácti. Ano není to nic moc ale je ve slabém týmu. Pak jsem jenom šla na blog a na Icq. Tímto můj obyčejný nudný den končí.
A teď něco nového k blogu. Povídku zítra zkusím dopsat a vložit jí sem. Pak musím dodělat všechny Soundtracky z dílů. Mám čtyři..což je málo. Jinak nic nového není. Omlouvám se Affs že jsem dneska neobíhala.
Tak to je všechno, čauky.

Diary 0.2

21. ledna 2011 v 20:56 | Mishell
Čauky, jak originální pozdrav že? No tak nic a jdeme raději k dnešnímu dnu. Byl pro mě dost dobrý, tak poslouchejte a čtete.
Dneska je pátek, můj nejoblíbenější den v pracovním týdnu. Není to jenom proto že začíná víkend ale i proto že mám jenom pět vyučovacích hodin. První hodinu jsme měli Angličtinu. Zrovna probíráme stupňování, které mi zrovna nejde. Už jednou mi z toho učitelka dala za pět a teď zkoušela u tabule. Každému dala dvě slova a mi museli napsat všechny tři stupně. A já to věděla a dala mi za jedna. Měla jsem z toho takovou strašnou radost. Další hodina byla fyzika a abych se vám přiznala, tu já z celého srdce nenávidím. Naprosto mi nejde. Ale dostala jsem jedničku, takže jsem byla spokojená. Potom byla matematika. Ta mi jde vždycky takže v pohodě. No a potom dvě hodiny výtvarné výchovy. Výtvarku naprosto zbožňuji. Učitelka říká že hezky kreslím. Je to hodná učitelka a má příjemný hlas a krásné písmo a samozřejmě úžasně kreslí. Tentokrát jsme kreslili obrázek na A3. Téma obrázku bylo " Dům mých snů ". Ještě to nemám hotové ale nevadí.
Po škole jsem šla do knihovny. Musela jsem vrátit knížku " Upíří Deníky - Probuzení". Nevím no ale moc se mi ta kniha nelíbila. Půjčím si i dvojku a uvidím. Dostala jsem tam i cenu za takovou logickou roční soutěž.
Tak a to snad i pro dnešek stačí. Snad se vám můj deníček dobře čte a baví vám. Pokud ne je mi to líto ale mě to baví psát.
Jinak asi v neděli se tu objeví další díl povídky " Hard Decision ".

Diary 0.1

20. ledna 2011 v 20:48 | Mishell
Rozhodla jsem se že si začnu psát takový malý deníček. Bude o mém životě a zásahu do blogu. Začnu tím co se odehrálo dnes.
Čtvrtky nikdy nepatřily k mým oblíbeným dnům. Mám sedm vyučovacích hodin a k tomu je mezi nimi i tělocvik. Jelikož mi tělocvik vůbec nejde, tak jsem přemluvila mamku aby mi napsala omluvenku. Pro mé překvapení mi vyhověla a já se tak ulila z tělocviku. Po tělocviku (který je šestou hodinu) jsem měla volnou hodinu. Šla jsem domů. Bydlím u školy takže jsem to měla kousíček. Doma jsem nebyla ani deset minut a už pro mě šli dvě kamarádky (Klára a Káťa) a šli jsme spolu na odpolku (Němčinu). Ta proběhla celkem dobře. Naštěstí žádné známky takže pohoda. Jak jsem přišla domů, tak jsem zapla počítač a rychle šla na blog. Návštěvnost byla jako obvykle dobrá. Kolem 56 což je super.
Tak to je všechno co jsem vám chtěla napsat a už jenom jedna otázka. Mám napsanou polovinu povídky Hard Decision ale mám taky nápad na jednodílnou povídku. Takže otázka pro vás. Co tu chcete dřív?
Jednodílnou nebo další kapitolku?
 
 

Reklama
Budu ráda když se vrátíš =)