Aktuálně

Jsem zpátky, ale..

14. července 2011 v 15:57 | Michelle
Už jsem se vrátila z dovolené v Chorvatsku. Byla dokonalá ale jak tak člověk leží na pláži, přemýšlí o spoustech věcech, v mém případě o blogu. Napadlo mě jak je to tu nepřehledné a že mít blog o všech hercích ze seriálu není dobrá volba a tak na konci dovolené v Chorvatsku jsem si založila nový blog. Je zase o The Vampire Diaries, to se nemění. Mění se ovšem to že bude pouze o Nině Dobrev. Teď jsem tam přesunula veškeré animace a soundtracky. Dneska udělám i Gallerii a budu dělat na menu. Layout tam mám od ♥Katie♥ je naprosto dokonalý. No a už nebudu nic psát prostě. Tady je konec a blog pokračuje tam. Jo a Affs která se mnou budou chtít nadále přátelit se později budou moci i zapsat. Až bude nábor, dám všem vědět i na blogy. Mějte se zlatííčka =)

iheart-ninad.blog.cz

iheart-ninad.blog.cz

Debilní blog.cz!

27. května 2011 v 16:18 | Mishell

Ten pitomej blog.cz už mě dlouho štve. Raduju se že na blog dám další část Nininého shootu pro Seventeen a Candids fotky Niny a Iana z Paříže. Když kliknu na "hned zveřejnit" tak mi to napíše že maximální hodnota textu je 4 000 písmen ale já jich tolik nemám? Co je to za blbost? Takže teď nemůžu nic zveřejnit, tak jdu dělat animace.

Vyhodnocení Affs + nábor nových

22. dubna 2011 v 11:30 | Mishell
Nechci od svých Affs teď slyšet, že o žádné kontrole nevěděli a tudíš nemám žádné právo je z Affs vyhodit ale já mám to právo. Kontrola sice nebyla ale to neznamená, že sem nebudete chodit. Jednou jste se mnou spřátelili a tak by jste sem chodit měli. Pokud se vám můj blog nelíbí a nechcete sem chodit, musíte mi to prostě říct, jinak to nejde. V celém článku je vyhodnocení a přihláška na nová Affs.

Žádám vás o radu =)

21. dubna 2011 v 22:33 | Mishell

Protože povídka Hard Decision už bude bzro ukončena, tak bych chtěla začít psát novou. A právě na vás teďka je abyste si sami vybrali o jaké postavě nebo páru má být. Nebo popřípadě o jakém milostném trohúhelníku. Snad chápete.

Co to?!

13. dubna 2011 v 16:39 | Mishell
Mám oprovský problém! Když jdu do galerie, tak tam nemám nic uložené a bojím se, jestli se mi někdo nedostal do blogu, hned jdu změnit heslo ale! Asi jsem přišla o všechny animace! Fňuk.. =´(

Aktualizace (16:40)
Teď jsem zjistila že za všechno může ten debilní Blog.Cz. BTW už mi z toho jebe!

Hiatus - 23.3 - ??

23. března 2011 v 20:43 | Mishell
Takže asi víte že jsem si založila druhý blog. Už tam mám spoutu starých novinek a fotek ale není čas ani na tamten blog a co potom tento? No to je otázka. Prostě si dám menší pauzu. Za tu dobu co tu nebudu doplním tamten blog a začnu zase dělat animace. No tak zatím se mějte a Affs si mě prosím nemažte ale je to na vás, kdyby jste si mě smazali (nedivila bych se) dejte vědět ať můžu udělat totéž.
Mishell

Důvod proč jsem tu dneska nebyla..

13. března 2011 v 17:47 | MishellChcete znát důvod proč jsem tu dneska nebyla? Důvod je prostý. Založila jsem si druhý blog, který mi teď zabírá spoutu času. Ale až blog dám do kupy, tak to bude jako dřív. Adresu na blog máte tady..
Mishell

Diskuze: Chybí vám tu něco?

9. března 2011 v 18:27 | Mishell


Za prvé, nejsou žádné novinky. Za druhé dělám na animacích. A proto tu není tolik článků, a ani já nemám žádné nápady. Takže bych velice ocenila, kdyby jste mi do komentářů napsali co tu chybí (Třaba taky nic =D) a co by jste tu změnili. A popřípadě ty nápady na vylepšení blogu. Prostě cokoliv vás napadne a myslíte si že je to dobré. Napište a pomozte mi s krizí novinek =D
Mishell

Kdo mi pomůže?

3. března 2011 v 12:45 | Mishell

Spoustu z vás umí animace z videa. A já bych se chtěla naučit animace. Ráda bych je dodělávala do každého dílu. Takže kdo mi poradí jak na animace, kde si stáhnout ten program a prostě všechno k animacím? Budu moc vděčná ale nečekám že se někdo najde. Kdo by byl trpělivý a chtěl mě to naučit, napište mi do komentářů icq. Děkuji.

Petice proti novému blogu.cz

23. února 2011 v 19:38 | Mishell
Kdo nechce tento nový blog, ať si článek zkopíruje na blog, a připíše pod jména své jméno. Předchozí tam nechte.
Vampire´s girl
MarušííQ
*D.KružítQová*
miley-fan
Kačátko :o)
Wratromilka Nass
Mishell

Třídění Affs

10. února 2011 v 16:18 | Mishell
...
Rozhodla jsem se udělat třídění Affs. Všechny mám moc ráda ale protože se stává že někdo neobíhá tak jak by bylo potřeba tak jsem to udělat musela. Rozdělila jsem všechny i na kategorie: Elite (budou v menu), Top, Normal a teď i smazané ale ty v seznamu nebudou.. kdo se najde v Elite tak mi prosím napište co na ikonku a já jí hodím do menu. Ti co budou smazáni nechť se nezlobí ale je to jejich chyba. Naleznete zde i proč jste v takové skupině. Více pod perexem.. 

Prosím o hlasy..

10. ledna 2011 v 15:49 | Mishell
...

Přihlásila jsem se do soutěže o nejlepší blog. Soutěžíme jenom čtyři a já bych nerada vypadla už teď takže pokud se vám líbí můj blog tak mi dejte hlas. Soutěž probíhá na blogu mého Affíčka ♥ *MisS* Kathrine* a taky je Odkaz *
Díky Mishell * 

Potřebuji pomoct..

8. ledna 2011 v 11:03 | Mishell
..
Ahoj opět se hlásím a potřebuji abyste mi pomohli. Vytvořila jsem si sama design. Myslím že se mi povedl a proto potřebuji aby mi ho někdo nastavil. Budu ráda když to bude někdo z Affs protože těm můžu věřit že nekradou hesla ale beru i ostatní. Nejradči ty co trochu znám. Takže kdo by byl tak hodný a nastavil by mi nový design tak se ozvěte do komentářů. Napište tam hlavně svůj E-mail. Můj je Michalicka123@seznam.cz. Z tohoto Mailu vám pak přijde majl s designem. Takže doufám že se někdo najde. Design je z fotek jako je avatar vlevo. Zatím. 

První článek roku!

1. ledna 2011 v 0:36 | Mishell
...
A je to tady. U nás ohňostroje a petardy lítají a všude je hluk. Doufám se se vám tento rok bude líbit a že bude stejně skvělý jako ten minulý. Tak asi v devět budu zase dávat články jako vždy. Tak tedy ahoj vaše Mishell.

Poslední článek roku!

1. ledna 2011 v 0:00 | Mishell
..
Tímto článkem ukončuji rok. Přeji vám krásný rok 2011. Tento rok se mi moc líbil a byl pro mě naprosto nádherný. Poznala jsem v něm Tvd. Tak v novém roce na shledanou. 

Veselé Vánoce!!

24. prosince 2010 v 11:55 | Mishell
...
Přeji vám všem Veselé Vánoce. Tohoto blogu to jsou první. A chci aby za něco stály. Sice jsem neudělala žádnou oslavu jako všichni ale i tak to snad nevadí. Jménem blogu bych vám chtěla poděkovat za to že sem chodíte a doufám že i v roce 2011 sem chodit budete. Bohatého Ježíška přeje Mishell a hlavně blog The-vampire-diaries--online !!  

Zaracha

17. prosince 2010 v 14:20 | Mishell
...

Moc mě to mrzí ale dostala jsem v dějepisu čtyřku. A těžko rodičům vysvětlím že mi ta látka nejde. Učila jsem se hodinu. Zbytečně. Celý výkend tu asi nebudu. Teď tu jsem tajně. Moc vás prosím abyste se to snažili pochopit. Jsem ráda že se povídka líbí. Páčko.

Ian má narozeniny!!

8. prosince 2010 v 13:44 | Mishell
Dneska je velmi důležitý den, hlavně pro fanoušky týmu Delena a Damona. Jeho představitel, Ian Somerhalder má totiž dneska narozeniny. Již 32. Přeji proto všechno nejlepší a plno úspěchu v kariéře a hlavně v lásce. Nechť se daří. Přeje tento blog o Tvd.
.

Prosím vás..

3. prosince 2010 v 17:45 | Mishell
...

Udělala jsem dvě nové rubriky. Hot or Not a Potm. Obě dvě snad znáte. Prosím vás abyste zahlasovali. Odkaz na ně najdete v horním boxu. A děkuji že sem občas chodíte a navštěvujete můj blog. Je to pro mě velká čest. 

Nejsou novinky..

15. listopadu 2010 v 17:34 | Mishell
Avatar (http://the-vampire-diaries--online.blog.cz)


Ano nejsou novinky a tím ani co přidávat..teď tu budou hodně videa a Photoshooty herců. Nebo Stilly se seriálu. Uvidíme.Pp a snad ještě něco napíšu.

Byla jsem venku..

11. listopadu 2010 v 18:31 | Mishell
..

Určitě přidám nějaký článek ale nevím jak to budu stíhat. Úkoly už jsem si napsala. Písemky nepíšeme a učit se nemusím. Jinak jsem byla s kamarádkou na koupališti. Byla to pohoda. Bylo tak málo lidí.. takže to je výhoda. Takže zatím se mějte a já jdu hledat nějaké informace o Tvd. Mějte se..Wanna be Affs?

7. listopadu 2010 v 21:16 | Mishell
...
Pravidla :
1. Nepsat mi tu sprostě a nenadávat mi tu.
2. Nesmíte se za mě vydávat.
3. Zajít na můj blog alespoň dvakrát do týdne, a napsat alespoň jeden komentář. Když se tu Affs nezastaví třeba do měsíce, hned si ho smažu.
4. Blog jedině o TVD a nebo jeho hercích!

- Já na váš blog budu chodit minimálně 4x do týdne.

Co musíte udělat ???
- Napsat pod tenhle článek komentář s
1. vaší přezdívkou
2. vaším blogem
 
 

Reklama
Budu ráda když se vrátíš =)