Hard Decision - 14. Část

15. května 2011 v 18:45 | Mishell |  Hard Decision
Auto zastavilo, tak prudce až jsem se probudila. Rozhlídla jsem se kde jsem a koukla na Damona.
"Kde jsme?" řekla jsem ospale.
"Nevím ale tady jabloně končí ale podle mapy jsme na místě"
"A myslíš že je to támhle?" koukla jsem se z okna ven na nižší kopec, na kterém bylo nakreslené velké X.
"Možná" řekl a sladce mě políbil. Vystoupili jsme z auta a šli k X-ku.
14. Kapitola v celém článku


No tak jsme tady, konečně. Celý den jsme jezdili abysme všechno našli a teď už budeme mít všechno za sebou. Jen musíme vyhrabat ten meč. Lopatu jsem teda opravdu neměla a tak jsem začala hrabat rukama a Damon mě ze začátku jen s úsměvem pozoroval ale nakonec přiložil ruce k dílu a začal hrabat také.
Protože hrabat rukama není žádná sláva a nejde to nejlépe tak jsme pořádnou díru vyhrabali až za půl hodiny "Mám to" pronesla jsem a naklonila se do hluboké díry a vytáhla onen meč. Byl to stříbrný meč, vypadal dost staře a na něm byl nakreslen rodinný erb "To by mohl být erb jeho rodiny" řekl Damon a já přikývla "Mohl by" řekla jsem ale v tom jsem si všimla že jsme v té díře ještě nechali malý útržek papíru. Natáhla jsem se pro něj a četla "Pro použití tohoto meče je nutná lidská dvojnice která meč namočí do krve zvěře a kapky lidské. Pro větší účinek by ta krev měla být její. Dýku Klausovi zabodněte ze zadu do srdce a tím mu dáte smrtelnou ránu" to je dokonalost, obsolutní dokonalost. Jsem tak šťastná. Vrhla jsem se Damonovi okolo krku a společně jsme šli k autu.
Po šestli hodinách jsme dojeli k domu Salvatorových u kterého už nás očekávala Katherine "Eleno, jak jste dopadli?" usmála se a zvědavě se na mě koukla "No máme všechno" šla jsem do vnitř a držela jsem se za ruku Damona a Katherine šla ze námi. Vydala jsem se ke Stefanovu tělu a z tašky vyndala ten letkvar "Snad to zabere" řekla jsem a otevřela jsem nádobu a přiložila jí Stefanovi k ústům "Pij Stefane, prosím" Katherine mu otevřela pusu a já do něj celou tu léčivou vodu nalila a teď stačilo jen doufat.
Po hodině čekání už se to zdálo marné když v tom Stefan zakašlal a otevřel oči. Všichni mu věnovali svůj pohled a Katherine se spokojeně usmála "Děkuji Eleno, právě si mi dokázala že jsi doopravdy vyjímečná a silná" objala mě a spustili se jí slzy. To bylo poprvé co jsem Katherine Viděla plakat. Koukla jsem na Damona a on jen řekl "Tak konečně mám svého bratra zpět" a objal ho. Stefan vstal a šel ke mě. Vypadalo to že mě chce políbit ale potom si to uvědomil a jen mě objal "Děkuji ti Eleno, teď už navždy můžu být s Katherine" všichni jsme byli šťastní.
My s Damon jsme šli do lesa s nádobkou a hledali vhodné zvíře pro náš letkvar. Damon chytil jelena a jeho krví naplnil půlku nádoby. Já si vzala kámen a řízla jsem do ruky a zbytek nádoby jsem naplnila svou krví. Ale Klaus mou krev asi ucítil a ocitl se před námi "Ale, ale, copak to tu máme?" schovala jsem letkvar a rychle do něj dýku namočila a tu si dala za záda a dala Damonovi znamení aby zaměstnal Klause "Takže Klausi, jak vidíš mi jsme dva, takže tě hravě porazíme" spustil Damon a Klaus k němu šel a praštils ním o strom a ke mě byl zády a to byla moje příležitost, vzala jsem dýku a prohnala mu jí srdcem ale on ještě vzal kolík a bodl Damonona pod srdce. Oba spadli k zemi a já vykřikla "Né" kamenem jsem si rozřízla ruku a dala jí k Damonovím ústám "Pij" přikázala jsem mu a on tak učinil. "Zachránila jsi mě. Proč?" řekl. "protože tě miluji a doufám že i ty mě" řekla jsem a políbila ho. "Tebe? Jasně že jo a moc"
A tak jsme všichni šťastní a živí. A každý je s tím, koho miluje a může s ní strávit celý život. Lépe už to dopadnout ano nemohlo.
KONEC
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | 16. května 2011 v 14:50 | Reagovat

supééér rýchlo piš inú nevydržím

2 Mishell Mishell | Web | 16. května 2011 v 15:16 | Reagovat

[1]: Nejdříve vymyslím děj a zápletku a neboj bude =)

3 Dami Dami | Web | 16. května 2011 v 20:53 | Reagovat

bylo by fajn najít takovýhle návod k použití toho meče.. a hlavně by to ulehčilo všem práci :D pěkná kapitola:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Budu ráda když se vrátíš =)