Listopad 2010

Awesome TVD Arts

30. listopadu 2010 v 18:15 | Mishell |  Různé věci
Jeden malíř nakreslil tyhle obrázky a já se o ně s vámi chci podělit.. ♥♥

Blend - č.1

29. listopadu 2010 v 18:52 | Mishell
Líbí?


Tvd - Obrázky

29. listopadu 2010 v 16:10 | Mishell
Klik Cč..
Líbí se alespoň trochu?

Návštěvnost - 22.11. - 28.11.

29. listopadu 2010 v 14:22 | Mishell |  Návštěvnost
..
Pondělí: 24
Úterý: 19
Středa: 15
Čtvrtek: 32
Pátek: 19
Sobota: 20
Neděle: 25
_______

Celkem: 154

The Vampire Diaries 02x09 Katerina - "Everything is because of me!"

27. listopadu 2010 v 18:20 | Mishell
Toto video je z dílu 2x09 - Katerina =)

Candice Accola says: "You will see Caroline struggle with new triangle"

26. listopadu 2010 v 20:04 | Mishell |  Tvd - news
...
Existují nějaké náznaky, že přátelství Tylera a Caroline přeroste v něco víc? Budeme vidět rozvíjet se tuto romance? Spoustu skvělých románků může růst právě z přátelství. Samozřejmě, že je tu určitá možnost. Stane se to nebo ne, to nevím. Nejsme tolik dál před publikem. Takže já opravdu nevím. Vím, že ... Caroline je jediná, která ví, čím Tyler prochází, takže jejich přátelství jen tak neodejde. Něco tam je. Zda se to promění v romantický vztah, nebo jestli v opravdu krásný způsob podpory pro jednoho - kdo ví. Fanoušci budou muset zůstat na laděni a dívat se.

Mattova (Zach Roerig) ex-přítelkyně a jeho nejlepší přítel se k sobě přibližují čím dál víc. Jak bude na tuto situaci reagovat on? Jsem si jistý. Jsem si jistý, že rakce tam bude. Jo, určitě. Bude opravdu zajímavé sledovat výsledek jeho reakce.

LA Times chats to Candice Accola

26. listopadu 2010 v 20:04 | Mishell |  Tvd - news
...
Existují náznaky, že by Tylerovo a Carolinino přátelství mohlo být i něco víc. Uvidíme rozvoj této romance?
Spoustu skvělých románků může růst z přátelství. Samozřejmě, že tady ta možnost je. Jestli se to stane nebo ne, nevím. Nejsme o moc dál před publikem. Takže já opravdu nevím. Vím, že ... Caroline je jediná, která ví, čím Tyler prochází, takže přátelství jen tak neodejde. Je tu něco, co tam je. Zda se to promění v romantický vztah, nebo zda se to promění v opravdu krásný systém podpory jeden pro druhého, kdo ví. Fanoušci budou muset zůstat jen naladěni a dívat se.

Damon a Rose ? Láska nebo nic?

26. listopadu 2010 v 20:02 | Mishell |  Tvd - news
...
Objevili se nové zprávy o "lásce" Damon a Rose!Podle všeho by teď skutečně měli být trvaleji spolu.Ale řekněme si na rovinu...je Damon skutečně schopný zapomenout na Elenu a Kaharine kvůli Rose?Neměl přeci jen k Eleně hlubší cit než k Rose?To se teď těžko dozvíme,ale objevili se spekulace o tom,že by se jejich vztah dál než od sexu odvíjet neměl...ale co je na tom pravdy?To aktuelně neposoudí nikdo,můžeme jen v našich fantaziích přemýšlet a vymýšlet...co se ale skutečně stane se určitě dozvíme 2.prosince 2010!V episodě "Oběť"!

Caroline and Tyler: Potential love triangle

25. listopadu 2010 v 16:39 | Mishell |  Tvd - news
...
Konečně se to stane, fanoušci The Vampire Diaries: okamžik, ke kterému show směřovala on první série, kdy jsme poprvé uviděli Tylera (Michael Trevino) ve světle úplňku. On spustil prokletí rodu Lockwoodů a teď musí akceptovat svůj osud - tentokrát mu úplněk nepřinese jen problémy se špatnou náladou a záchvaty vzteku, alepromění ho ve vlkodlaka.

Naštěstí na to nebude sám - najde nečekaného spojence v Caroline (Candice Accola). Accola a Trevino udělali rozhovor s Zap2it a mluvili o nezvyklém poutu mezi upírem a vlkodlakem.

Na internetu se tomuto páru začalo přezdívat "Forwood" - Caroline Forbes & Tyler Lockwood.

Když byli ale dotázáni na milostné pouto, chvíli jim trvalo, než odpověděli. "Podle mého názoru je na každém romantickém vztahu nejúžasnější, že na počátku je přátelství," řekla Accola. "Kdo ví, co se stane v průběhu série, ale já si myslím, že právě teď je to o tom, že oba prožívají podobné období, kdy nastupují na novou etapu jejich života, i když v tak extrémním napřirozeném stylu."

"Tyler pozná Caroline lépe, než kdokoli jiný," řekl Trevino.

Carolinin zájem o Tylera ho překvapí a je kvůli tomu nejdřív trochu skeptický. On bojuje se smrtí svého otce a stále si myslím, že ho jeho strýc Mason opustil kvůli surfování na Floridě. "Možná se zdržuje kolem. Proč se zdržuje kolem? Proč se o Tylera zajímá?"

Je tu ještě jeden problém, o kterém nikdo nechce mluvit - co s Mattem (Zach Roerig)? On je Carolinin bývalý - a ještě se přes ní nepřenesl - a on má být Tylerův nejlepší přítel. Zničí novou pouto mezi Caroline a Tylerem jejich přátelství nadobro?

"Teď je to trojúhelník," vysvětluje Trevino. "Tyler a čím si prochází, a čím si bude muset projít, a Caroline a Matt. Takže si myslím, že v pár příštích dílech tu bude tohle trio."

Matt zůstává v nevědomí ohledně upírů a vlkodlaků, ale on si začne uvědomovat, že jeho kamarádi ho vynechávají. "Uvidíte Matta, jak některé věci prošetřuje," řekl Trevino.

Stejně, nezáleží na tom, kolik se toho Matt dozví, je nepravděpodobné, že někdy bude schopen porozumět nadpřirozenu, které teď Caroline a Tyler sdílejí.

Damon's Vampire Rival - Klaus [Spoiler]

24. listopadu 2010 v 17:48 | Mishell |  Tvd - news
...
Umírám touhou vědět nějaké nové informace o Vampire Diaries. Můžete mi pomoct? - Valerie

ADAM: Do města přichází Klaus. Často zmiňující člen Originals je popisován jako pohledný, okouzlující a 1000let starý upír. Pociťujeme přicházející napětí mezi Damonem a Klausem. Klasovy bezprostřední plány zapojení Alarica, kterého pomocí své síly přinutí pro něj pracovat a nechá ho na svátky unést Jennu. (Ta Dívka nemůže mít nikdy přestávku?)

Spoiler Chat: More News of Vampire Diaries from E! Online

24. listopadu 2010 v 17:47 | Mishell |  Tvd - news
...
Řekni nám něco o vztahu Bonnie a Jeremym ve Vampire Diaries? Chci, aby byli spolu! Zatim nic. Dám vám vědět, jestli/když něco nového uslyším, ale zatím je kolem tohoto páru vše v klidu.

Vampire Diaries spoiler!
David Boreanaz je nová hostující hvězda ve Vampire Diaries! Dobře, to je vtip - opravdu není. Ale můžeme říct, že v seriálu se objeví další nová postava, která se bude jmenovat Angel, a v tomto případě se jedná o ženu. Je to televizní reportérka, která bude flirtovat s Damonem poté, co přijede do města skrýt "souvislosti s drogami" krvavou lázeň. Když už mluvíme o nových postavách, můžeme očekávat, že poprvé se setkáme s Klausem v epizodě 2x16.

Dobrev: 'I'm proud to be Bulgarian'

24. listopadu 2010 v 17:46 | Mishell |  Tvd - news
...
Nina Dobrev, která hraje v seriálu The Vampire Diaries Elenu Gilbert a Katherine Pierce prozradila, že je hrdá na to, že je Bulharka. "každý kdo mě zná ví, že jsem Bulharka a že jsem na to hrdá!" řekla Nina. "S rodinou mluvím bulharsky a když mě moji přátelé slyší, říkají "Wow, to je skvělé že mluvíš jiným jazykem! Zní tak úžasně" Nina také hovořila o své budoucnosti a přiznala, že doufá, že jednoho dne udělá filmy. "Stále se snažím mít na svou práci vysoké nároky, zlepšovat se, hledat náročnější role a dělat dobré filmy," dodala. "Chtěla bych vyzkoušet všechno. Ráda bych hrála ve filmech různých žánrů - komedie, romantika, drama, akce a další..."

V minulém díle jsme ji mohli slyšet i my. Podle mě je to vážně moc hezký jazyk. Takové zpestření každodílové angličtiny.

New Informations about Klaus [Spoiler]

24. listopadu 2010 v 17:45 | Mishell |  Tvd - news
...
V díle 2x08 Rose jsme se dozvěděli, že "původní" upíři pracují pro Klause. V knižní série je Klaus upír, který proměnil Katherine.
V Mystic Falls by se mělo objevit nové "velké zlo" a to už v epizodě 2x16.
"Klas má mezi 20 a 30 lety. Je pohledný, okouzlující, inteligentní a s ostrým vtipem. Je jediná osoba, která může vyřadit Damona. To proto, že je o tisíc let starší než on. Klaus je jeden z "původních", pravděpodobně ten nejstarší. Ale to byste se nikdy nedozvěděli, protože drží krok s dobou."


Nina Dobrev - The American Mall

24. listopadu 2010 v 14:11 | Mishell

The American Mall

23. listopadu 2010 v 19:52 | Mishell |  Filmy s herci tvd
..

Hrají:  Nina Dobrev (Ally), Rob Mayes (Joey)
Natočeno:  rok 2008
Délka filmu: 100 minut
Popis: Ally a Joy milují hudbu a tanec každým kouskem svého těla. A navíc se chtějí stát slavnými. Jenže k vytouženým molům mají daleko. I přesto se pouští na hudební cestu, která by jim mohla přinést slávu a uznání. Nic však nebude zadarmo a když vstoupí na scénu závistivá dcera majitelku obchodu, je jasné, že se máme na co těšit. Hudební drama je zasazeno do prostředí nákupního střediska.
Můj názor: Před chvílí jsem si tento film dokoukala a musím říct je je pěkný. Jen možná musím vytknout že to nezpívá Nina, neboť v každé písni má jiný hlas. Jinak pěkný film s originálním dějem. Doporučuji shlédnout.
Budu ráda když se vrátíš =)